Завідуючого ветклініки Донецька викрили у хабарництві

Співробітники сектора ДСБЕЗ Кіровського райвідділу міліції Донецька припинили протиправну діяльність завідуючого однієї з ветеринарних клінік району. Про це повідомляє прес-служба Донецького ГУ ГУМВС України в Донецькій області.

47-річний чоловік брав хабарі за прискорене і, найголовніше, успішне обстеження холодильних камер та видачу ветеринарних висновків. Крім того, ветлікар видавав свідоцтва, необхідні для перевезення продуктів тваринного походження.

Сума «винагород» коливалася, як правило, від 500 до 3000 гривень. Зловмисник затриманий на місці злочину при отриманні чергового хабара від співробітника приватного підприємства. Останній «прибуток» склав 4000 гривень.

В ході проведення оперативно-розшукових заходів правоохоронці задокументували всього 7 фактів отримання хабарів посадовою особою ветклініки на загальну суму понад 10 000 гривень.

Як повідомив начальник відділу ДСБЕЗ Донецького ГУ ГУМВС України в Донецькій області Володимир Притула, порушено кримінальну справу за ч.3 ст.368 КК України — «Отримання хабара в великому розмірі або службовою особою, яка займає відповідальне становище, … або повторно, або поєднане з вимаганням хабара». Карається позбавленням волі на строк від 5 до 10 років.