Завдяки олімпійському змаганню школярі Донеччини поїдуть до Артеку

Проект Національного олімпійського комітету України «Олімпійське лелеченя» впевнено пройшовся містами Донецького регіону. Його учасники звичайні школярі 5-6 класів, які захоплюються фізкультурою та спортом.

26 квітня Донецьке училище олімпійського резерву ім.Сергія Бубки гостинно прийняло обласний етап, у якому взяли участь команди-переможці зональних етапів з 5 міст Донеччини – м.Красноармійськ, Макіївка, Маріуполь, Краматорськ та Горлівка.

Очевидно, що дитяче олімпійське свято вдалося, а почесні гості – це голова Донецького обласного відділення НОК України Анатолій Кучеров, уславлені спортсмени краю – срібні призери Олімпійських ігор Ірина Ліщинська, Олексій Бориславський, бронзовий призер Ігор Лозік, однозначно визначили, що основна мета заходу – виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху, дружби, взаємоповаги, солідарності, благородства, формування у них навичок культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом безперечно виконана.

«Цей рік в Україні визначений Роком спорту та здорового способу життя, також у серпні у Лондоні будуть проходити Олімпійські ігри, і ці змагання готують нашу молодь вболівати за наших олімпійців. Цей захід не дарма називається «Олімпійське лелеченя», адже може бути таке, що саме з нашого гнізда, на наступній Олімпіаді ці діти будуть представляти Україну, Донецьку область» — відмітив Валерій Лозік.

За підсумками всіх випробувань перемогу виборола команда Красноармійського навчально-виховного комплексу, друге місце у спортсменів Макіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступені №57, на третій позиції опинились учні Горлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступені №41.

Кожен учасник отримав цінні подарунки від Національного олімпійського комітету України.

На переможців чекає Всеукраїнський етап «Олімпійського лелеченя» у МДЦ «Артек».