ВСьогодні донецькі дороги перевірять масштабним автопробігом

Відповідно до плану маршруту автоколони, увечері 1 травня в Донецьк прибудуть представники автопробігу “Doroga.2012″. А на наступний день, 2 травня, о 10:30 учасники цього руху планують прийти на урочисту зустріч з донеччанами у стадіона “Донбас Арена” з боку фонтану “Футбольний м’яч”.

Як повідомляють організатори, основна мета їх автопробігу — особисто перевірити стан дорожньої та туристичної інфраструктури на трасах між містами України, які приймуть цього літа чемпіонат ЄВРО-2012. Крім того, планується провести презентацію короткого путівника по дорогах цих міст під назвою “Дорожня книга”.

Маршрут учасників автопробігу зі стартом та фінішем у Києві проходить через Полтаву, Харків, Донецьк, Кіровоград та Львів. Найбільш важливими точками на маршруті “дослідників” будуть стадіони “Металіст”, “Донбас Арена”, “Арена Львів” та НСК “Олімпійський”. Усього в пробігу беруть участь п’ять автомобілів активістів автотуристичного клубу “Doroga.UA”, а також представників українських та зарубіжних ЗМІ.