ВСьогодні донецькі дороги перевірять масштабним автопробігом

Відповідно до плану маршруту автоколони, увечері 1 травня в Донецьк прибудуть представники автопробігу «Doroga.2012». А на наступний день, 2 травня, о 10:30 учасники цього руху планують прийти на урочисту зустріч з донеччанами у стадіона «Донбас Арена» з боку фонтану «Футбольний м’яч».

Як повідомляють організатори, основна мета їх автопробігу — особисто перевірити стан дорожньої та туристичної інфраструктури на трасах між містами України, які приймуть цього літа чемпіонат ЄВРО-2012. Крім того, планується провести презентацію короткого путівника по дорогах цих міст під назвою «Дорожня книга».

Маршрут учасників автопробігу зі стартом та фінішем у Києві проходить через Полтаву, Харків, Донецьк, Кіровоград та Львів. Найбільш важливими точками на маршруті «дослідників» будуть стадіони «Металіст», «Донбас Арена», «Арена Львів» та НСК «Олімпійський». Усього в пробігу беруть участь п’ять автомобілів активістів автотуристичного клубу «Doroga.UA», а також представників українських та зарубіжних ЗМІ.