Таеквондисти «Золотого Дракону» повернулися з медалями з Дніпродзержинська

Недавно, 21 квітня, у Дніпродзержинську завершився турнір «Прометей» з таеквондо ВТФ. Серед 450 учасників з Одеси, Києва, Чернігова, Харкова, Донецька, Львова, Запоріжжя, Дніпропетровська, Дніпродзержинська та Полтави на місцевих деянгах виступили і спортсмени івано-франківського спортивного клубу «Золотий Дракон» ДЮСШ №3.

«Турнір був організований на дуже високому рівні, — розповідає керівник клубу, тренер Ігор Йосипів. — Професійний склад суддів, додатковий зал для розминки, волонтери, електронна система, відеоповтори, кубки та медалі, шість деянгів, на яких змагались таеквондисти підкреслюють усю відповідальність, з якою організатори поставились до цих змагань».

«Для наших спортсменів це була ще одна репетиція перед чемпіонатом України з таеквондо ВТФ який відбудеться на початку червня в Запоріжжі, — продовжує Ігор Йосипів. — У підсумку у доробку наших спортсменів дві-золоті;одна-срібна і три-бронзові медалі. Чемпіонами стали Діана Жолобайло, Юрій Матвеєв, срібну медаль виборов Денис Хробатин, бронзові медалі додому привезли: Тарас Машталер, Андрій Дівончук, Олександр Онуфрак. Весь наш спортивний клуб щиро вдячний організаторам турніру за запрошення та чудово організований турнір».