На вихідних у Донецьку запустять всі фонтани

На травневі свята будуть працювати всі фонтани Донецька. Повідомляє Комунальний портал «Життєзабезпечення».

Усі 12 фонтанів, які знаходяться на обслуговуванні КП «Донецькміськводоканал», підготовлені до роботи і більшість уже запущено: це і «Кульбаби» на бульварі Пушкіна, і «Річки Донбасу», і фонтан біля будівлі облдержадміністрації, фонтан у сквері «Первомайському», музичний фонтан та інші.

Налагоджувальні роботи завершуються на фонтанах у цирку «Космос» і 54 школи. Але вже на вихідних ці фонтани будуть запущені.

«Після зими співробітники водоканалу приводили всі фонтани в порядок: чистили, фарбували, проводили поточний ремонт обладнання, — розповідає директор КП «Донецькміськводоканал» Юрій Перебийніс. — Був виконаний капітальний ремонт електронного урядування музичного фонтану на площі Леніна: замінені всі електромагнітні клапани, що відповідають за рух і висоту струменів фонтана. Заплановано також капітальний ремонт насосної станції фонтану біля 54 школи».

Донецькі «водні перлини» працюють у будні дні з 10.00 до 22.00. У вихідні та святкові дні фонтани будуть розважати відпочиваючих на годину довше. Послухати, як співає музичний фонтан на площі Леніна, можна у вихідні дні з 20.00 до 22.00, а на свята — з 18.00.