Донецькі чиновники тиснуть на суд через школу, — батьки

Донецький апеляційний адміністративний суд відклав початок перевірки рішення Куйбишевського районного суду м. Донецька, яким донецькій школі № 2 був повернутий спеціалізований статус школи з поглибленим вивченням англійської мови, на 10 травня.

Про це повідомив представник батьківського комітету школи № 2 Євген Бринза.

Батьки заявляють, що з боку чиновників відбувається тиск на Донецький апеляційний адміністративний суд, пише «Донецк.Комментарии».

«Засідання апеляційного суду — формальність. Судді мають намір скасувати справедливе рішення Куйбишевського районного суду, так як керуються не законодавством України, а всього лише виконують певне замовлення. Адже ми достовірно знаємо, що впливові люди “попросили” апеляційний суд скасувати рішення Куйбишевського суду. Комусь не дає спокою будівля в центрі Донецька », — стверджує Євген Бринза.

За його відомостями, повторної спробою позбавити донецьку загальноосвітню школу № 2 статусу спецшколи з поглибленим вивченням англійської мови вже займаються органи прокуратури. Рішення міськради на початку 2011 року про позбавлення школи № 2 спецстатусу практично призвело до її закриття. З незрозумілих причин і в порушення ст.60 Закону України про освіту дане рішення привело до заборони набору першокласників та учнів 10-х класів, а керівництво установи стало відкрито заявляти батькам про необхідність переведення дітей в інші школи.