Донецька влада відкорегувала рух приміських потягів

Вчора, 27 квітня, перший заступник голови Донецької облдержадміністрації Сергій Дергунов провів робочу зустріч з питань корегування руху приміських поїздів у графіку руху на 2012-2013 роки та знаходження альтернативного транспортного сполучення між населеними пунктами області. Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Участь у зустрічі також взяли начальник головного управління розвитку базових галузей промисловості, енергетики та енергоефективності облдержадміністрації Ігор Нізов, начальник відділу транспортної логістики управління розвитку транспортної інфраструктури Світлана Коновалюк, перший заступник начальника ДП «Донецька залізниця» Олександр Заруба.

В ході зустрічі її учасниками були розглянуті питання вирішення проблем сполучення окремих населених пунктів та складання нового графіку руху приміських поїздів на 2012 – 2013 рр.

Як зазначили учасники робочої зустрічі, відміна курсування деяких приміських поїздів може призвести до ускладнення сполучення між населеними пунктами області. Задля цього було вирішено активізувати роботу по знаходженню альтернативного транспортного сполучення між населеними пунктами області