«Амстор» програв суд проти донецьких активістів

Київський районний суд Донецька закрив одну з тринадцяти судових справ за позовами охоронців, продавців і прибиральників супермаркету Амстор проти донецького блоггера “pauluskp”. Про це в своєму ЖЖ написав сам блогер.

Представники ТОВ “Торговий дім “Амстор” через суд вимагали від блоггера видалити зроблені в одному з магазинів мережі фотографії і відео. Серед фотографій — зображення простроченої продукції в одному з магазинів. Один із 13 цивільних позовів співробітників “Амстора” подав охоронець Віталій Поплавський.

За даними “pauluskp”, вчора, 27 квітня, Поплавський подав клопотання про залишення його позову без розгляду.

“Суддя Епелі (суддя Київського районного суду Донецька Оксана Епелі) з радістю клопотання задовольнила. Це сталося після того, як на попередньому засіданні суддя почала задавати позивачам питання по суті — мабуть, їй набрид цей цирк. Таким чином, закрито останнє з 13 судових справ за позовами охоронців, продавців і прибиральників “Амстора” проти людини, яку вважають автором цього блогу”, — пише донецький блогер, повідомляє “Остров”.

Він зазначає, що розгляд інших дванадцяти справ було зупинено до осені, після того, як представники “Амстора” залучили як третю сторону власників ЖЖ. “Проте, сервер, на якому зберігаються ці рядки, знаходиться в Каліфорнії, а закони штату не зобов’язують місцеві компанії якось реагувати на український суд. Це означає, що ми перемогли. Свобода слова перемогла”, — пише “pauluskp”.